INŽINERINĖS KOMUNIKACIJOS

Patogiam ir šiuolaikinius poreikius atitinkančiam gyvenimui projekte „Sakmių pakrantė“ iki kiekvieno žemės sklypo atvestos visos miesto komunikacijos.

Elektra

Elektra

dujos

Dujos

vanduo

Vanduo ir nuotekos

wifi

Šviesolaidinis internetas

INFRASTRUKTŪRA

Pasirinktos draugiškos gamtai, ją tausojančios medžiagos ir geriausi inovatyvūs sprendimai, kuriuos suprojektavo novatoriškai mąstantys patyrę architektai. „Sakmių pakrantė“ plėtojamas pagal vieningą architektūrinę koncepciją ir stilistiką, įrengiant visą vidinę susisiekimo infrastruktūrą iki žemės sklypų ribos:

keliai

Vidiniai keliai

privaziavimai

Privažiavimai

takeliai

Šaligatviai

parkingai

Parkavimas svečiams

takeliai2

Takeliai

eismas

Greičio ribojimo sistema

BENDROSIOS ERDVĖS

Patogiai, saugiai, jaukiai – tokius svarbiausius uždavinius sau kelia projekto „Sakmių pakrantė“ architektai. Inovatyvus mąstymas ir gerosios praktikos iš Vakarų šalių padiktavo poreikį kurti dideles bendrąsias laisvalaikio erdves, kurios yra maksimaliai pritaikytos gyventojų ir viso kvartalo bendruomenės poreikiams.

Architektai, projektuodami žaliąsias erdves, vaikų žaidimo aikštelę, sporto aikštyną, prioritetą teikė patogumui bei funkcionalumui, tačiau stengėsi išlaikyti ir viso kvartalo „Sakmių pakrantė“ architektūrinį ir stilistinį vientisumą. Taip kuriamas pamatas ne tik patogiam, bet ir vieningam bendruomeniniam gyvenimui.

VIENINGA KONCEPCIJA

Projektas „Sakmių pakrantė“ yra išskirtinis dėl vieningos architektūrinės ir stilistinės koncepcijos. Tai inovatyvus požiūris į privačias ir bendrąsias erdves, prioritetą teikiant subalansuotai aplinkai, akcentuojant bendruomeninį gyvenimą, atsakingą požiūrį į supančią gamtą ir darnią viso kvartalo plėtrą.

Atsižvelgiant į kraštovaizdžio unikalumą – tai, kad kvartalas yra įsikūręs šalia tvenkinio, pirmenybė teikiama draugiškoms gamtai medžiagoms bei formoms. Taip kuriama vientisa ir su gamta susiliejanti kvartalo koncepcija. Taip pat parengtos atsakingos plėtros rekomendacijos gyventojams, siekiant kurti kokybišką gyvenimą ir darnią kaimynystę.

*Pateiktoje reklaminėje medžiagoje pavaizduotos Projekto, sklypų ar jų elementų vizualizacijos yra architektūrinė koncepcija ir gali skirtis nuo faktinio vaizdo ją įgyvendinus.